нафтогазовий глосарій/словник
Thread poster: Dennis Schedrivy
Dennis Schedrivy
Dennis Schedrivy  Identity Verified
Local time: 00:52
Member (2006)
English to Russian
+ ...
Sep 20, 2011

Доброго дня! Хочу спитати, чи не може хтось порекомендувати якийсь нормальний ресурс, словник або тому подібне по нафтогазовій тематиці. В мене щось таке на компі є, але зовсім дохле, для нормальної роботи не достатнє. В мережі шукав, але нічого не знайшов. Буду вдячний за будь-які поради.

 
Oleg Delendyk
Oleg Delendyk
Ukraine
Local time: 02:52
English to Russian
+ ...
ДСТУ 3437-96 Sep 20, 2011

Dennis Schedrivy wrote:

Доброго дня! Хочу спитати, чи не може хтось порекомендувати якийсь нормальний ресурс, словник або тому подібне по нафтогазовій тематиці. В мене щось таке на компі є, але зовсім дохле, для нормальної роботи не достатнє. В мережі шукав, але нічого не знайшов. Буду вдячний за будь-які поради.


Нафтопродукти. Терміни та визначення.

Містить терміни 5 мовами. Можна придбати в магазині стандартів у Києві.


 
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 02:52
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
Галузевий Нормативно-термінологічний центр нафтогазо Sep 22, 2011

У Харкові працює Галузевий Нормативно-термінологічний центр нафтогазового комплексу (я так розумію, що це один із підрозділів ДК «Укртрансгаз») — http://msu.kharkov.ua/tc/ukr/index.html.

Я часто користуюся їхніми статтями, прац�
... See more
У Харкові працює Галузевий Нормативно-термінологічний центр нафтогазового комплексу (я так розумію, що це один із підрозділів ДК «Укртрансгаз») — http://msu.kharkov.ua/tc/ukr/index.html.

Я часто користуюся їхніми статтями, працюючи над перекладами з метрології чи транспортування газу. Вони розробили власний електронний словник, яким, начебто, користуються в «Нафтогазі», але на сайті, на жаль, немає ніякої інформації про те, як його купити.

P.S. Виявляється, їхні словники можна придбати в Харкові (вул. Маршала Конєва 16) або замовити післяплатою.

[Edited at 2011-09-22 11:28 GMT]
Collapse


 
Post removed: This post was hidden by a moderator or staff member because it was not in line with site rule
Lilia_vertaler
Lilia_vertaler  Identity Verified
Netherlands
Local time: 01:52
English to Russian
+ ...
Словники Sep 25, 2011

Гадаю, що в кожного перекладача, який працює у цьому полі, є і ТМ і словники. Але такі словники, як правило, створювалися в рамках певного проекту і не належать перекладачам.

 
Dmytro Rachek
Dmytro Rachek  Identity Verified
Ukraine
Local time: 02:52
Member
Ukrainian to English
+ ...
Український Словник Jan 21, 2016

Приєднуйтесь до проекту Словничок по створенню найбільшого у світі англо-українсько-англійського словника онлайн на slovnychok.com.ua. Вже понад 60 тис слів.

[Edited at 2016-01-21 17:54 GMT]


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

нафтогазовий глосарій/словник







Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »