https://www.proz.com/forum/croatian/210478-kratko_predstavljanje_i_konkretno_pitanje.html

kratko predstavljanje i konkretno pitanje
Thread poster: KatKoz
KatKoz
KatKoz
Local time: 04:36
Croatian to English
Oct 24, 2011

Dobar dan!

da se kratko predstavim, budući sam se tek registrirala ovdje. Engleski mi je materinji jezik, te prevodim literaturu i članke s hrvatskog na engleski. Imam 4 godine iskustva, i ovo radim uz svoj redovni posao u struci (znanost). Zanima me ima li koga ovdje s iskustvom u književnom prevođenju za strana tržišta? Do sad sve što sam radila je bilo za izdavače i pojedince u Hrvatskoj, no postoji mogućnost da će jedna knjiga biti izdana u Kanadi. Nemam iskustva s izd
... See more
Dobar dan!

da se kratko predstavim, budući sam se tek registrirala ovdje. Engleski mi je materinji jezik, te prevodim literaturu i članke s hrvatskog na engleski. Imam 4 godine iskustva, i ovo radim uz svoj redovni posao u struci (znanost). Zanima me ima li koga ovdje s iskustvom u književnom prevođenju za strana tržišta? Do sad sve što sam radila je bilo za izdavače i pojedince u Hrvatskoj, no postoji mogućnost da će jedna knjiga biti izdana u Kanadi. Nemam iskustva s izdavačima 'vani', pa ako netko ima konkretnih savjeta u vezi ugovora, načina plačanja, što očekivati i na što treba paziti, bila bih zahvalna! Postavila sam isto pitanje i na podforumu za prevoditeljstvo u Kanadi.

Hvala!
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


kratko predstavljanje i konkretno pitanje






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »