https://www.proz.com/forum/polish/280943-zleceniodawcy_z_indii.html

Zleceniodawcy z Indii
Thread poster: Andrzej Grzegrzółka
Andrzej Grzegrzółka
Andrzej Grzegrzółka
Poland
Local time: 21:35
Russian to Polish
+ ...
Jan 27, 2015

Kilka dni temu na proz.com pojawiła się oferta pracy od zleceniodawcy z Indii.

Czy ktoś z was ma doświadczenia ze współpracy ze zleceniodawcami z Indii?

Na rosyjskim forum znalazłem wiele negatywnych wypowiedzi.

Andrzej


 
Aleksander Szkarowski
Aleksander Szkarowski
Local time: 21:35
Russian to Polish
+ ...
Odnośnie zleceniodawcy z Indii Jan 28, 2015

Ja udzieliłem zgodę na propozycję współpracy i od tamtej pory cisza. Wyglądało rzeczywiście podejrzanie. Podobnie do wielomilionowego spadku z Afryki Nie sprawdzałem wiarygodności

 
TranslateWithMe
TranslateWithMe
Poland
Local time: 21:35
English to Polish
+ ...
moje doświadczenia Jan 30, 2015

Ja współpracowałam tylko kilka razy, stawki wiadomo jakie, ale płatność była na czas. Za drugim czy trzecim razem zostałam przeproszona, że płatność przyjdzie w 2 ratach, połowa w terminie, a połowa w następnym miesiącu, i tak się stało. Więc nie był tak źle...

Pozdrawiam
Katarzyna


 
Marcelina Haftka
Marcelina Haftka  Identity Verified
Poland
Local time: 21:35
English to Polish
+ ...
Zleceniodawcy z Indii Jan 30, 2015

Wszystko jest względne...

Dopóki afery i komisje śledcze w Polsce nie zniechęciły części zleceniodawców do robienia interesów w naszym kraju, moim najlepszym klientem było jednoosobowe biuro z Indii. Kontakt sympatyczny, stawki jak w Europie Zachodniej, a do tego płatność w ciągu maks. 5 dni od odesłania gotowego tłumaczenia, często nazajutrz (do dziś nie rozumiem, jak przelew z Indii mógł iść o wiele krócej niż np. SEPA z Niemiec). Chwaliłam sobie bardzo.... See more
Wszystko jest względne...

Dopóki afery i komisje śledcze w Polsce nie zniechęciły części zleceniodawców do robienia interesów w naszym kraju, moim najlepszym klientem było jednoosobowe biuro z Indii. Kontakt sympatyczny, stawki jak w Europie Zachodniej, a do tego płatność w ciągu maks. 5 dni od odesłania gotowego tłumaczenia, często nazajutrz (do dziś nie rozumiem, jak przelew z Indii mógł iść o wiele krócej niż np. SEPA z Niemiec). Chwaliłam sobie bardzo.

Oczywiście są też w Indiach biura, które stawki mają niemal tak niskie jak biura chińskie, ale od tego są wszelkie rankingi BT, żeby sprawdzić, czy ma się w ogóle ochotę na współpracę z danym podmiotem.
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Zleceniodawcy z Indii






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »