Pages sur ce sujet:   < [1 2]
Off topic: Гледам си значи из proz.com...
Auteur du fil: Empty Whiskey Glass
Boyan Kostadinov
Boyan Kostadinov  Identity Verified
bulgare vers anglais
+ ...
Post Any Topic in Bulgarian Apr 8, 2003

You can post any topic in the Bulgarian Forum AS LONG AS your topic doesn\'t break the site policy.

Please Read the Rules before posting.



Topics not related to the essential purpose of this site (I.E. freelance translation) can and will be marked Off-Topic.


 
BayGanyu (X)
BayGanyu (X)
anglais vers bulgare
Way OFF the topic, yet somehow relative thereto. Apr 14, 2003

По-долу следват разни мъдри мисли на знатни люде. Може да звучат малко встрани от темата и политиката на сайта, но пък може да са и доста свързани с Голямата Тема. Май.



\"Our lives begin to end the day we become silent about things that matter.\" -- Martin Luther King, Jr.



\"It is always right to do what is right.\" -- Mart
... See more
По-долу следват разни мъдри мисли на знатни люде. Може да звучат малко встрани от темата и политиката на сайта, но пък може да са и доста свързани с Голямата Тема. Май.



\"Our lives begin to end the day we become silent about things that matter.\" -- Martin Luther King, Jr.



\"It is always right to do what is right.\" -- Martin Luther King, Jr.



\"When you take charge of your life, there is no longer a need to ask permission of other people or society at large. When you ask permission, you give someone veto power over your life.\" -- Geoffrey F. Abert



\"As a man thinketh, so is he.\" -- Proverbs 23:7



\"What we see depends mainly on what we look for.\" -- John Lubbock



\"What counts is not necessarily the size of the dog in the fight--it\'s the size of the fight in the dog.\" -- Dwight D. Eisenhower



А иначе -- ДА ЖИВЕЕ ПОЛИТИКАТА (на сайта, де)!
Collapse


 
Empty Whiskey Glass
Empty Whiskey Glass
Local time: 02:41
bulgare
+ ...
AUTEUR DU FIL
Още една мъдра мисъл Apr 15, 2003

Freedom means responsibility. That is why so many people are afraid of it! - G.B. Shaw



Моля за извинение, ако цитатът не е точен.



Slainte!





 
Vladimir Shapovalov
Vladimir Shapovalov  Identity Verified
États-Unis
Local time: 16:41
Membre (2003)
anglais vers bulgare
+ ...
Re: А иначе -- ДА ЖИВЕЕ ПОЛИТИКАТА (на сайта, де)! Apr 17, 2003

Колеги, ако някой е несъгласен с правилата на сайта, той не бива да използва услугите му.



Модераторите са назначени за да следят за спазването на правилата. Нарушенията (още повече системни) няма да се толерират.


 
Elissaveta Toteva (X)
Elissaveta Toteva (X)
Local time: 02:41
anglais vers bulgare
+ ...
За среднощните отговори Jun 5, 2003

За съжаление рядко имам време да чета форумите - това означава, че съм останала без работа. Сега нещо има затишие и прочетох обвиненията за среднощните отговори, затова отговарям толкова късно. Много често работя нощем. Жените freelancers трябва, преди да седнат да превеждат, да и... See more
За съжаление рядко имам време да чета форумите - това означава, че съм останала без работа. Сега нещо има затишие и прочетох обвиненията за среднощните отговори, затова отговарям толкова късно. Много често работя нощем. Жените freelancers трябва, преди да седнат да превеждат, да измият чиниите, да натикат децата по леглата, да прострат прането и т.н., така че да работя в 2 часа е обикновено нещо. Откакто съм свързана към квартална LAN, работя винаги online и отговарям почти веднага (ако знам отговора или имам някакви предположения, разбира се). За мен KudoZ е най-важната услуга на сайта; точките нямат значение - важното е, че при нужда мога и аз да попитам. Спомням си, че наскоро получих 4 точки за това, че преведох думата sun и ми стана смешно. Не си зададох въпроса кому и защо е притрябвала, просто след като мога да отговоря - отговарям веднага. За някои въпроси ми се случва да питам по телефона колеги, работещи в тясно специализираната област. Не за да трупам точки, а защото ми е интересно да науча отговора. А и си записвам в обикновен *.doc отговорите на други - така си попълвам собствен речник.

[Edited at 2003-06-05 16:06]
Collapse


 
Pages sur ce sujet:   < [1 2]


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Гледам си значи из proz.com...






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »