ΚudoZ - ΑΠΟΡΙΑ
Auteur du fil: Nadia-Anastasia Fahmi
Nadia-Anastasia Fahmi
Nadia-Anastasia Fahmi  Identity Verified
Grèce
Local time: 08:33
anglais vers grec
+ ...
Feb 15, 2006

Παιδιά καλημέρα,

Μήπως κάποιος από σας έχει αντιμετωπίσει το εξής πρόβλημα που με έχει τρελλάνει σήμερα;

Απάντησα σε δύο ερωτήσεις KudoZ. Όταν πήγα να προσθέσω στις σημειώσεις, δεν υπήρχε το γνωστό κουτάκι. Πρόσθεσα κατ' ανάγκη στο "ask the asker". Μετά πήγα να απαντήσω
... See more
Παιδιά καλημέρα,

Μήπως κάποιος από σας έχει αντιμετωπίσει το εξής πρόβλημα που με έχει τρελλάνει σήμερα;

Απάντησα σε δύο ερωτήσεις KudoZ. Όταν πήγα να προσθέσω στις σημειώσεις, δεν υπήρχε το γνωστό κουτάκι. Πρόσθεσα κατ' ανάγκη στο "ask the asker". Μετά πήγα να απαντήσω σε "agree" συναδέλφου και μου βγήκε ένα πλαίσιο που μου έλεγε ότι έχω την ίδια ΙΡ διεύθυνση με τον απαντώντα. Δεν έδωσα σημασία και επέλεξα "yes, submit" και η απάντησή μου στο σχόλιο του συναδέλφου καταχωρήθηκε ως "agree" δικό μου στη δική μου απάντηση 88888-((((

Επίσης, όταν πάω να κάνω καταχώρηση στο γλωσσάρι μου, δεν μου το δείχνει, αλλά δείχνει κάποιες άλλες επιλογές τελείως τρελλές... λες και εγώ δεν είμαι εγώ, αλλά κάποιος άλλος!!!!

Καθάρισα το History, έκλεισα και άνοιξα τον υπολογιστή άπειρες φορές. Έκανα log out και log in στο ProZ άλλες τόσες, αλλά το πρόβλημα επιμένει. Έκλεισα ακόμα και το φορητό που είναι σε δίκτυο με το PC μήπως και έφταιγε αυτό. Μάταια όλα(

Βοήθεια χριστιανοί, γιατί πάω να τρελλαθώ.

Ευχαριστώ,
Νάντια
Collapse


 
Elena Petelos
Elena Petelos  Identity Verified
Royaume-Uni
Local time: 06:33
anglais vers grec
+ ...
Tech support Feb 15, 2006

Nadia Fahmi wrote:

Παιδιά καλημέρα,

Μήπως κάποιος από σας έχει αντιμετωπίσει το εξής πρόβλημα που με έχει τρελλάνει σήμερα;

Απάντησα σε δύο ερωτήσεις KudoZ. Όταν πήγα να προσθέσω στις σημειώσεις, δεν υπήρχε το γνωστό κουτάκι. Πρόσθεσα κατ' ανάγκη στο "ask the asker". Μετά πήγα να απαντήσω σε "agree" συναδέλφου και μου βγήκε ένα πλαίσιο που μου έλεγε ότι έχω την ίδια ΙΡ διεύθυνση με τον απαντώντα. Δεν έδωσα σημασία και επέλεξα "yes, submit" και η απάντησή μου στο σχόλιο του συναδέλφου καταχωρήθηκε ως "agree" δικό μου στη δική μου απάντηση 88888-((((

Επίσης, όταν πάω να κάνω καταχώρηση στο γλωσσάρι μου, δεν μου το δείχνει, αλλά δείχνει κάποιες άλλες επιλογές τελείως τρελλές... λες και εγώ δεν είμαι εγώ, αλλά κάποιος άλλος!!!!

Καθάρισα το History, έκλεισα και άνοιξα τον υπολογιστή άπειρες φορές. Έκανα log out και log in στο ProZ άλλες τόσες, αλλά το πρόβλημα επιμένει. Έκλεισα ακόμα και το φορητό που είναι σε δίκτυο με το PC μήπως και έφταιγε αυτό. Μάταια όλα(

Βοήθεια χριστιανοί, γιατί πάω να τρελλαθώ.

Ευχαριστώ,
Νάντια


Καλημέρα! Email-άκι στο Jason στο technical support θα έλεγα, μια και το θέμα των IP είναι ενδιαφέρον και συν τοις άλλοις όταν βγήκε η ειδοποίηση μάλλον ενημερώθηκε και το technical support.

Βon courage!


 
Nadia-Anastasia Fahmi
Nadia-Anastasia Fahmi  Identity Verified
Grèce
Local time: 08:33
anglais vers grec
+ ...
AUTEUR DU FIL
:-( Feb 15, 2006

Έχω στείλει ήδη μήνυμα στο support, αλλά μέχρι στιγμής είναι "unassigned".

Είπα να το βάλω κι εδώ μήπως κάποιος το έχει ήδη αντιμετωπίσει στο παρελθόν.

Καλή σου μέρα Έλενα


 
Elena Petelos
Elena Petelos  Identity Verified
Royaume-Uni
Local time: 06:33
anglais vers grec
+ ...
? Feb 15, 2006

Nadia Fahmi wrote:

Έχω στείλει ήδη μήνυμα στο support, αλλά μέχρι στιγμής είναι "unassigned".

Είπα να το βάλω κι εδώ μήπως κάποιος το έχει ήδη αντιμετωπίσει στο παρελθόν.

Καλή σου μέρα Έλενα


Κάνε λίγη υπομονή!

Kαλή δουλειά! Eίναι γρήγοροι συνήθως.





[Edited at 2006-02-15 10:24]


 
Nadia-Anastasia Fahmi
Nadia-Anastasia Fahmi  Identity Verified
Grèce
Local time: 08:33
anglais vers grec
+ ...
AUTEUR DU FIL
Επίσης, Feb 15, 2006

Δεν μπορώ ούτε να προσθέσω ή να αλλάξω τα σχόλιά μου σε απαντήσεις άλλων...

Βρε μπας και εγώ δεν είμαι εγώ και δεν το έχω πάρει είδηση;

Ξέχασα να σας πω ότι επειδή έχω ADSL, αποσύνδεσα και επανασύνδεση το ρούτερ αρκετές φορές... πάλι μάταιη προσπάθεια.


 
Stavroula Giannopoulou
Stavroula Giannopoulou  Identity Verified
Grèce
Local time: 08:33
anglais vers grec
+ ...
Don't panic ;-) Feb 15, 2006

Nadia Fahmi wrote:

Δεν μπορώ ούτε να προσθέσω ή να αλλάξω τα σχόλιά μου σε απαντήσεις άλλων...

Βρε μπας και εγώ δεν είμαι εγώ και δεν το έχω πάρει είδηση;

Ξέχασα να σας πω ότι επειδή έχω ADSL, αποσύνδεσα και επανασύνδεση το ρούτερ αρκετές φορές... πάλι μάταιη προσπάθεια.



Καλημέρα Νάντια,

μην ανησυχείς, απ' ό,τι βλέπω το πρόβλημα είναι γενικό και το έχουν και άλλοι, οπότε μάλλον δεν έχει σχέση με το σύστημά σου.
Δες εδώ: http://www.proz.com/topic/42630
Φαντάζομαι ότι θα διορθωθεί σύντομα αφού το έχει αναφέρει τόσος κόσμος.

Καλή συνέχεια,
Σταυρούλα


 
Nadia-Anastasia Fahmi
Nadia-Anastasia Fahmi  Identity Verified
Grèce
Local time: 08:33
anglais vers grec
+ ...
AUTEUR DU FIL
You are a Godsent Feb 15, 2006

Stavroula Giannopoulou wrote:


[Καλημέρα Νάντια,

μην ανησυχείς, απ' ό,τι βλέπω το πρόβλημα είναι γενικό και το έχουν και άλλοι, οπότε μάλλον δεν έχει σχέση με το σύστημά σου.
Δες εδώ: http://www.proz.com/topic/42630
Φαντάζομαι ότι θα διορθωθεί σύντομα αφού το έχει αναφέρει τόσος κόσμος.

Καλή συνέχεια,
Σταυρούλα


Ουφ, ευχαριστώ Σταυρούλα... γιατί κόντεψα να πάθω...


 


Aucun modérateur n'est spécifiquement affecté à ce forum
Pour rapporter des violations des règles du site ou pour obtenir de l'aide, veuillez contacter l'équipe du site »


ΚudoZ - ΑΠΟΡΙΑ






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »