Pomoć početniku u prevođenju
Thread poster: Mislav Matijević
Mislav Matijević
Mislav Matijević  Identity Verified
Croatia
Local time: 18:07
Member (2023)
English to Croatian
+ ...
Aug 18, 2016

Pozdrav!

Student sam i upravo sam završio treću godinu rusistike i skandinavistike, te bih htio početi prevoditi i zaraditi nešto novaca. Međutim, s obzirom da još nemam nikakvog radnog iskustva ne znam baš kako i odakle početi. Raspitivao sam se na jednom forumu, i tamo mi je predloženo da se povežem s nekim iskusnijim prevoditeljem kojem bih mogao raditi kao ispomoć, odnosno po nešto nižoj tarifi prevoditi neke manje zahtjevne tekstove koje bi mi onda taj iskusniji pr
... See more
Pozdrav!

Student sam i upravo sam završio treću godinu rusistike i skandinavistike, te bih htio početi prevoditi i zaraditi nešto novaca. Međutim, s obzirom da još nemam nikakvog radnog iskustva ne znam baš kako i odakle početi. Raspitivao sam se na jednom forumu, i tamo mi je predloženo da se povežem s nekim iskusnijim prevoditeljem kojem bih mogao raditi kao ispomoć, odnosno po nešto nižoj tarifi prevoditi neke manje zahtjevne tekstove koje bi mi onda taj iskusniji prevoditelj ispravio, dao neke savjete i sl.
Stoga otvaram ovu temu kako bih pitao ima li ovdje koga da bi bio zainteresiran za to, kao i eventualne druge savjete početniku.

Uz ruski i švedski koje studiram, također mogu prevoditi i s poljskog te, naravno, engleskog.

Hvala.
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Pomoć početniku u prevođenju






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »